OVERVIEW

This domain szkolanakopcu.org currently has a traffic classification of zero (the lower the better). We have researched twelve pages within the domain szkolanakopcu.org and found twenty-one websites referencing szkolanakopcu.org. We have discovered one contacts and locations for szkolanakopcu.org to help you reach them. We have discovered one public web accounts enjoyed by this website. This domain szkolanakopcu.org has been on the internet for six hundred and two weeks, fifteen days, twenty hours, and three minutes.
Locations
Online Since
Dec 2012

SZKOLANAKOPCU.ORG RANKINGS

This domain szkolanakopcu.org has seen variant levels of traffic until the end of the year.
Traffic for szkolanakopcu.org

Traffic ranking (by month) for szkolanakopcu.org

Traffic ranking by day of the week for szkolanakopcu.org

SZKOLANAKOPCU.ORG HISTORY

This domain szkolanakopcu.org was registered on December 18, 2012. It is currently six hundred and two weeks, fifteen days, twenty hours, and three minutes young.
REGISTERED
December

SITE SPAN

YEARS
MONTHS
DAYS

Pallotyni Wadowice

Dom macierzysty i nowicjat księży pallotynów. Na kopcu w kleczy k. W najbliższą sobotę 3 lutego zapraszamy na Szkołę Słowa Bożego. Rozpoczęcie zawsze o godzinie 14. Zakończenie spotkania około godziny 17. Przedmiotem spotkań w tym roku jest Ewangelia wg św.

WHAT DOES SZKOLANAKOPCU.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolanakopcu.org Mobile Screenshot of szkolanakopcu.org Tablet Screenshot of szkolanakopcu.org

Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego

Jacek Jezierski

Klecza Dolna 1

Klecza Gorna, malopolskie, 34-124

SZKOLANAKOPCU.ORG HOST

We discovered that the main root page on szkolanakopcu.org took one thousand three hundred and forty-four milliseconds to come up. Our crawlers could not detect a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
85.128.140.158

NAME SERVERS

ns1.netart.pl
ns2.netart.pl
ns3.netart.pl

I observed that this website is weilding the Apache/2 operating system.

CONTENT

This domain szkolanakopcu.org states the following, "Materiały do pracy od pani Barbary Woszczyny pani psycholog." Our analyzers observed that the website stated " Informacja w sprawie spotkania uczestników wakacyjnego wyjazdu rodzinnego do Spiskiej Nowej Wsi." The Website also stated " W sobotę 6 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego przy naszej szkole pięknie zaprezentowały się na Festiwalu Przedszkolaków w Wadowickim Centrum Kultury. Publiczna Katolicka Szkoła na Kopcu."

OTHER DOMAINS

Strona Główna

Harmonogram maturalnych egzaminów poprawkowych 2015. Lech mistrzem Polski juniorów młodszych. 17 czerwca 2015 roku uczniowie klasy 1m, Mateusz Naparty oraz Przemysław Skowroński,.

Witam w serwisie - Szkołanarciarstwa.pl - najlepsza szkoła jazdy Szkołanarciarstwa.pl najlepsza szkoła jazdy

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich początkujących i zaawansowanych narciarzy, którzy chcą poprawić swoje umiejętności oraz aktywnie, w miłej atmosferze spędzić wolny czas nad wodą i w górach. Oferujemy ponadto w szerokim zakresie możliwość skorzystania z profesjonalnie zorganizowanych narciarskich wyjazdów szkoleniowych weekendowych i turnusowych. W prezentowanej przez nasz serwis bogatej ofercie znajdziecie Państwo wiele atrakcji. Naukę jazdy na nartach wodnych.

Polska Szkoła im. Trójcy Św. - Home

Trójcowo wychowuje intelektualnie i duchowo od 1992 roku. O szkole, historia, zarząd, regulaminy, kontakty. Nauczyciele, program, podręczniki. Wiadomości, kalendarz, gazetka, zdjęcia. Zajęcia pozalekcyjne, polecane strony. Podczas uroczystości w kościele budynek szkoły będzie zamknięty.

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek w Krakowie

Katolicka Szkoła Podstawowa Nr 164 w Krakowie - www. Twoja przegladarka nie obsługuje ramek.